Predávajte s profesionálmi

Ria Vrábel

Vo svete realít vidím nekonečný potenciál, nielen v hľadaní vysnívaného bývania pre mojich klientov ale aj príležitosť sebarealizácie v oblasti bytového dizajnu. Snažím sa porozumieť požiadavkám svojich zákazníkov s cieľom pretvárať ich predstavy na realitu. Mojou prioritou je poskytovať prvotriedne služby, preferujem exkluzívny predaj a preto sa zameriavam na klientov, ktorí ocenia komplexný servis pri predaji a nadštandardný prístup. Nehnuteľnosti, ktoré predávam sú ako moje deti a presne tak k nim aj pristupujem.

Od prvého stretnutia či telefonátu máte k dispozícii spoľahlivého partnera. Postarám sa o to, aby ste ani na chvíľu nemohli mať pocit, že kúpa, predaj alebo prenájom Vašej nehnuteľnosti je zverená v nesprávnych rukách. Ste neustále v obraze a viete presne, v ktorom bode hľadania záujemcu alebo vhodnej nehnuteľnosti sa práve nachádzate. Nájdením vhodného záujemcu alebo vyhovujúcej nehnuteľnosti začína druhá fáza, kde Vám zabezpečíme pohodlný a bezpečný prevod Vašej nehnuteľnosti. Ani týmto moje služby a starostlivosť nekončia, viem zabezpečiť akýkoľvek popredajný servis či služby spojené s bývaním. Neváhajte ma akýmkoľvek spôsobom kontaktovať.

Vitajte v mojej spoločnosti kde v prvom rade záleží na maximálnej kvalite vedúcej k plnej spokojnosti klientov, ktorí sa ku mne radi vracajú.

Ria Vrábel

" Preferujem individuálny, priateľský a zároveň profesionálny prístup. "

Realitná maklérka roka 2016

V roku 2016 som bola ocenenená najprestížnejším realitným titulom „Realitná maklérka roka“. Túto cenu udeľuje NARKS (národná asociácia realitných kancelárií Slovenska) na základe celolslovenského kvalitatívneho prieskumu realizovaného agentúrou TNS. Táto cena nie je o popularite a ani nie je odmenou žiadnej poroty. V mysterycalloch a mysteryshoppoch je overovaný spôsob práce makléra, pričom sa podľa presných pravidiel bodovo hodnotí 5 kategórií parametrov od prvého kontaktu, cez komunikačné zručnosti, profesionalitu, odborné znalosti, až po celkový dojem z maklérov. Zisťuje sa napríklad, či maklér kupujúcemu zavolal naspäť a kedy, či mu podal detailnú informáciu o nehnuteľnosti, o ktorú sa zaujímal, alebo či vedel zrozumiteľne a presne vysvetliť postup kúpy.

Podobné ocenenie túži získať každý realitný maklér a mňa naozaj nesmierne potešilo. Nie len ako zadosťučinenie a pozitívne ohodnotenie práce, ktorej venujem celé svoje srdce a úsilie. Ale najmä ako utvrdenie v tom, že to čo robím robím dobre. Zároveň je to pre mňa znamenie, že idem tým správnym smerom a že neustále vzdelávanie, práca na zručnostiach a znalostiach, ako aj osobitý prístup je nielen vidieť, ale hlavne má zmysel.